K poskytování služeb a analýze návštěvnosti využíváme souborů cookie. Používáním tohoto webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací zde

Stavíme cesty k Vašim cílům!

Pomáháme k trvalému zlepšování řízení a výkonnosti firem a organizací.

SOFTWARE ATTIS

Manažerské softwarové nástroje pro podporu řízení výkonnosti firem a organizací, vytvořené pro manažery na všech úrovních řízení.

PODROBNOSTI

SOLUTION ATTIS

Soubor metodik, technik a postupů k zefektivnění procesů, projektů a úloh tak, aby vaše každodenní úsilí lidí naplňovalo cíle a strategii organizace.

PODROBNOSTI

EDU ATTIS

Systém vzdělání, který zvyšuje výkonnost organizace prostřednictvím kompetencí manažerů i výkonných zaměstnanců.

PODROBNOSTI

Seminář PROCESNÍ ŘÍZENÍ PRO MANAŽERY aneb jak zařídit, aby lidé věděli, chtěli, uměli a mohli

Nejste si jisti, jak zařídit, aby vaši zaměstnanci pracovali efektivně, tvořivě a s pocitem, že jejich práce má smysl pro firmu i pro ně samotné? Procesní řízení v pojetí Romana Fišera, autora knihy Procesní řízení pro manažery, se pro vás může stát inspirací i praktickým průvodcem, jak efektivně propojit práci výkonných manažerů, personalistů i kvalitářů, a jak zařídit, aby právě vaši zaměstnanci věděli, chtěli, uměli a mohli.

Seminář a kniha Romana Fišera mění řízení procesů z podoby firemního strašáka v pozoruhodný nástroj řízení, elegantně se nabízející do rukou poučených manažerů.

Seminář pořádá vzdělávací agentura SOVA STUDIO.

Termín semináře: 1. 11. 2017, Brno PŘIHLÁSIT SE