O nás

PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI

Kdo jsme

ATTIS software s.r.o. je softwarová a poradenská společnost, která se již od roku 2001 věnuje problematice řízení výkonnosti organizací v soukromém i veřejném sektoru a jejich komplexnímu rozvoji.

Nosným produktem naší společnosti je vývoj a následná implementace manažerského sw nástroje ATTIS, dnes již 4 generace.

ATTIS v kombinaci s metodickými postupy, které vznikají ve spolupráci s významnými odbornými kapacitami, vytváří komplexní řešení pro efektivní řízení výkonnosti organizací soukromého i veřejného sektoru ve všech úrovních. Komplexní řešení dodáváme našim zákazníkům také prostřednictvím kvalifikovaných partnerských společností.

Cílem naší poradenské činnosti je klientům nejen poradit jak dlouhodobě zvyšovat výkonnost organizace, ale také jak navrhovaná opatření a změny implementovat do praxe.

Poskytujeme:

  • týmovou spolupráci s profesionální skupinou s odbornými (expertními) poradci
  • návrhy a realizace optimalizačních metod, jež v konečném důsledku generují prevenci a řešení problémů, které podnikatelskou činnost provázejí
  • softwarové manažerské nástroje ATTIS
  • vzdělávací kurzy pro manažery i uživatele

 

Společnost ATTIS Software, s.r.o. realizovala projekt s názvem "ATTIS v. 6, cloudová verze", CZ 01.4.04/0.0/0.0/15_005/0000524, který byl realizován v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost za finanční podpory Evropského fondu pro regionální rozvoj.