Víte, jak dobře zvládnout změnu v organizaci?

Víte, jak dobře zvládnout změnu v organizaci?

O tom jsme si povídali s odborníky Romanem Fišerem a Tomášem Kiselou na webináři s názvem Change Management NARUBY: Jak (ne)zavádět změny?

Pánové mají dohromady několik desítek let praxe, kdy organizacím pomáhají zavádět změny, jako například zavádění procesního řízení. V prezentaci představili důležité fáze, kroky a také své know-how, díky kterým se jim změny daří v organizacích úspěšně zavádět, ať už to jsou obce nebo firmy.

Všichni účastníci se také aktivně zapojili do diskuze. Vytvořeno bylo několik online místností, kam se účastníci náhodně rozdělili. Následně byl představen příběh fiktivní firmy, která chtěla zavést určitou změnu, ale nepodařilo se ji to. Účastníci diskutovali o tom, co měli lidé ve vedení oné firmy udělat jinak a na co zapomněli. Diskuze to byla plodná a velice zajímavá.

Z celého webináře je vytvořena příručka v podobě e-booku, kam autoři zanesli i myšlenky účastníků ve skupinkách a také dotazy, které v diskuzi padly. Pokud máte zájem o e-book, napište na e-mail r.fiser@attis.cz